Fantastisk mad og Fantastisk service
Især tunmoussen kan anbefales herfra
Lækker og velsmagende morgenmadsbræt for to! Kombinationen af frisk frugt, pålæg og ost var virkelig lækker. Små wienerbrød, græsk yoghurt med granola og et perfekt kogt blødkogt æg fuldender oplevelsen. Mit selskab på hhv. 10 år og 63 år var også vilde med anretningen. Vi oplevede også en god og venlig service. Vi kommer helt sikkert igen!
Hyggeligt sted med lækker mad og drikke
Et hyggeligt lille sted, med god stemning og super lækker mad og kage/kaffe. Servicemindet personale, som altid har et smil på læben. Kan varmt anbefales
Skønt lille Spistested.. Hyggeligt og venligt . Lækker mad
Min kæreste og jeg besøgte restauranten af to omgange under et ophold i Odense. Den første gang bestilte en af os en morgenmadstallerken, som dog ikke var så spændende og havde sine mangler. De andre morgenmadsretter er dog virkelig lækre og kan virkelig anbefales! Det er en rigtig hyggelig restaurant, som er et besøg værd.
Morten Werner Kronborg
+5
Fik et super lækkert morgenmadsbræt til to personer. Masser af gode pølser og ost samt frisk frugt, grønt og yoghurt. Dertil forskellige slags godt brød. Hyggelig lille cafe. God og høflig betjening. Nu har vi prøvet morgenmaden. Skal helt sikkert også prøve frokost, og da også en fredag aften, som er den eneste aften på ugen hvor der også er aften åbent.
5 stjernet morgenmadstallerken og god kaffe. Mr. Torp som altid venlig og smilende. Hyggeligt sted. 🍵
An error has occurred! Please try again in a few minutes